logo

home

O nás          Produkty          Ergonomie          Akce          Reference          Magazín          Kontakt

kontakt

 

HOME  Produkty  >  Vstupní a protiúnavové rohože  >  Rohože Sticky Mat lepivé

   

Vstupní a protiúnavové rohože

»  Bazénové rohože 
»  Gumové rohože 
»  Protiúnavové rohože 
»  Rohože Sticky Mat lepivé 
»  Vstupní rohože

Pracovní židle

»  Sedáky ErgoPerfect 
»  Židle ErgoPerfect POWER 
»  Židle komponenty

Výstražné pásky DuraStripe

Náhled obrázku
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

LEPIVÁ ROHOŽ

Popis produktu:

Lepivá rohož rychle, pohodlně a spolehlivě očistí podrážky bot nebo jiných předmětů před vstupem do čistých a sanitárních prostor.

 
Náhled obrázku
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.   Náhled obrázku
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
 

Lepivá rohož významně redukuje množství nečistot vzniklých provozem. Lepivá rohož se efektivně osvědčila při široké paletě použití v průmyslu, jako mikroelektronika, letecký průmysl, farmacie a potravinářství, ale i před vstupem do veřejných šaten a dokonce i v domácnosti. Jednoúčelová lepivá rohož je nejlepším řešením, jak co nejspolehlivěji udržet podlahu bez kaménků a jiných nečistot.

Svazek sestává z vrstvy odtrhávacích polyetylenových lepivých listů, které efektivně zachytí špínu a prach při pěším i vozíkovém provozu před vstupem do kontrolovaného prostředí. Průhledný ochranný list chrání povrch listu lepivé rohože, dokud není v používání. Listy jsou sestupně číslovány, je tedy vidět počet zbývajících čistých listů a zároveň zabraňuje odtrhnutí dvou listů najednou.

Odtrhávací systém eliminuje komplikované a časově náročné čištění a mytí a jednoduše umožňuje udržet rohož vždy v čisté podobě. Využívá akrylátového lepidla na vodní bázi s pH 7-8 a neobsahuje kyselinu benzoovou. Rohož je certifikována proti přítomnosti těžkých kovů a nebezpečných chemikálií.

Lepivá rohož je k dostání pouze v bílém provedení, standardní velikost 46x114 cm a obsahuje 30 listů. K dodání je v kartonu po 10 svazcích. Rohož se snadno přichytí k podlaze nebo k rámu pomocí oboustranné lepicí pásky. Laminátový rám pro lepivou rohož je k dostání ve velikosti 61 x 129 cm a standardních barvách: šedá-mix, béžová-mix, modrá-mix, černá-mix, cappuccino-mix a čistě šedá.

 
< Zpět do katalogu
 

^ zpět
nahoru

Protiúnavové rohože ERGOMAT

Řešení pro každé pracoviště, kde se musí dlouhodobě stát. Značení podlah DuraStripe - jednoduché, rychlé a efektivní značení pro každý provoz. Vstupní rohože za výhodné ceny. Moderní vzhled, dlouhá životnost a snadná údržba.

home       O nás          Produkty          Ergonomie          Akce          Reference          Magazín          Kontakt

IMPASS, s.r.o.

Tel./Fax: 233 310 574
E-mail:
impass@seznam.cz

DĚDINSKÁ 625/10,
161 00 PRAHA 6

Všechna práva vyhrazena © publikuje  IMPASS, s.r.o.  |  Systém a provoz zajišťuje  PROFI IMAGE s.r.o.